Bass Vibes presents:

Mainstream & Liquid Edition

Karanténa téměř skončila a tolik skloňované slovo “virus” je možná na čase vymazat ze slovníků! Nebo alespoň z nápisů na dveřích hudebních klubů, co myslíte? A my vám chceme poděkovat – děkujeme za to, že jste nám celé dva dlouhé měsíce zachovávali přízeň, sledovali, co pro vás chystáme nebo se bavili u našich streamů. Nezaháleli jsme a uvařili jsme pro vás kotel plný žhavých novinek. Teď už ale pěkně zpátky do Varny!

Jako výraz díků a oslavy začátku nové etapy jsme pro vás připravili speciální edici plnou mainstreamového a liquid D&B pod taktovkou DJs Deltaphoenix, Siderox, Strange, Lukrative a Lajfis. Budeme sice omezeni časem i počtem, o to víc si ale tuto jízdu užijeme!

A co víc, může nás hřát dobrá věc: celý výtěžek ze vstupného bude věnován na podporu klubu, bez kterého by Bass Vibes nebylo tím, čím je. Klub Varna neváháme podpořit a věříme, že ani vy ne.

Pokud chcete podpořit i nás, není nic jednoduššího, než navštívit náš nový e-shop a vybrat si váš nový kousek z našeho vychytaného merche nebo parádní sadu na balení bylinných dobrot. Výběr necháme na vás, protože vy víte sami, co je nejlepší!

Těšíme se na vás!

Událost zde. 

Share

Nahoru